Shitet, Apartament, 2+1 , 21 Dhjetori, 100.000 Euro

 • € 100,000
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament, 2+1 , 21 Dhjetori, 100.000 Euro
Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 100,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, 21 Dhjetori, 100.000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC+2Blk

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori

• Kati 5

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 68.17m²

💶 100.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 68.17m²  dhe ndodhet ne katin e 5 nga toka ne nje pallat ekzistues ne rrugen Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori.  Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit,1 tualet dhe 1 ballkon. Ndodhet ne nje zone mjaft te kerkuar per banim me te gjitha facilitetet e nevojshme afer.

Apartamenti disponon dokumetacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Mars, 2024 në 3:01 pm Përditësuar 5 Mars, 2024 at 3:01 pm
 • ID e pronës: MRE-33837
 • Çmimi: € 100,000
 • Sip. totale: 68.17 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
+355692040521