Shitet Apartament 2+1, Astir, 108130 Euro

 • € 108,130
Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Astir, 108130 Euro

Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 108,130

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Astir, 108130 Euro

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

• Kati 2

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 81.3m²

💶 108.130 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 81.3m²  dhe ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen Teodor Keko, Astir (afer unazez se madhe). Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.  Pallati ka perfunduar te gjitha punimet.

Siperfaqe e brendshme : 67 m²

Siperfaqe e perbashket : 14.3m²

Siperfaqe totale : 81.3 m²

Orientimi: Jug/Lindje

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 3:06 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:31 am
 • ID e pronës: MRE-24681
 • Çmimi: € 108,130
 • Sip. totale: 81.3 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521