Shitet Apartament 2+1, Astir, 144438 Euro

 • € 144,438
Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Astir, 144438 Euro

Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 144,438

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Astir, 144438 Euro

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Teodor Keko, Astir

• Kati 2

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 108.6m²

💶 144438 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 108.6m²  dhe ndodhet ne katin e 2 banim ne nje pallat te ri me ashensor ne rrugen Teodor Keko, Astir (afer unazez se madhe). Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit,2 tualete dhe ballkoni. . Pallati ka perfunduar te gjitha punimet.

Siperfaqe e brendshme : 89.5 m²

Siperfaqe e perbashket : 19.1m²

Siperfaqe totale : 108.6 m²

Orientimi: Lindje

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 5 Janar, 2024 në 3:18 pm Përditësuar 19 Janar, 2024 at 11:32 am
 • ID e pronës: MRE-24693
 • Çmimi: € 144,438
 • Sip. totale: 108.6 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Astir/Unaza e Re/Teodor Keko
 • Kati: 2
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Teodor Keko, Ish Fusha e Aviacionit, Fushë (Mëzez), Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521