Shitet Apartament 2+1, Brryli, 75,000 Euro

 • € 75,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1, Brryli, 75,000 Euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 75,000

Përshkrimi

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, 75.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bardhyl prane Bar Oslo

• pjeserisht e mobiluar

• Kati 4

• Pallat ekzistues

💶 75.000 Euro

 

✨ Informacione rreth prones.

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe prej 65m2 dhe gjendet në katin e 4 në një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni. Apartamenti ka nevoje per rikonstruksion. Orientimi Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:54 am
 • ID e pronës: MRE-10027
 • Çmimi: € 75,000
 • Sip. totale: 65 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509