Shitet apartament 2+1, Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu, 1100 Euro/m2

 • € 125,000
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
Shitje
Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjensia Morina shet apartament 2+1, Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu 1100 Euro/m2.

 • Tipologjia: 2+1
 • Siperfaqja 113.7 m2
  • Adresa: Ish Fusha e Aviacionit, Kompleksi Turdiu
  • Ndertim i ri i sapo perfunduar
  • Kati 4 banim, ashensor
  • Punime extra
  • Orientimi: Jug-Perendim
  • 1100 euro/m2.

Informacione rreth prones .
Shitet apartamenti 2+1, me nje sipërfaqe prej 113.7 m2, ne katin e katert banim, me ashensor, ne Kompleksin Turdiu. Ndertimi sapo ka perfunduar dhe eshte gati per banim, me punime ekstra shume cilesore. I vendosur ne nje zone e cila po zhvillohet me rritme te shpejta dhe shume e kerkuar per banim.Apartamenti eshte  i orientuar ne Jug-Perendim.
Eshte i organizuar ne sallon, kuzhine, 2 dhoma gjumi, 1 tualet, disponon dhe plan mobilimi.
Eshte i pajisur me dokumentacion te rregull hipotekor. Super cmim 1100 euro/m2.

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11111
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. totale: 113.7 m²
 • Dhoma gjumi: 3
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2022
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Ish Fusha e Aviacionit, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1025, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Ish Fusha e Aviacionit

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Morina Real Estate
 • Morina Real Estate