Shitet, apartament 2+1, ish Politeknikumi. 128000 Euro

 • € 128,000
Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, apartament 2+1, ish Politeknikumi. 128000 Euro
Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 128,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1, ish Politeknikumi, 128,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1
 • Adresa: Rruga Asim Vokshi, Pike Referimi: Shkolla Harry Fultz
 • Bosh
 • Kati 3
 • Pallat ekzistues
 • Siperfaqe Bruto 64 m2
 • Cmimi i Shitjes 128,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe prej 64m² qe gjendet në katin e 3 të një pallati ekzistues. Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti. Shitet bosh (I pa mobiluar).  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tiran, brenda unazes se vogel, prane sheshit Zogu i I. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 4 Qershor, 2024 në 12:17 pm Përditësuar 4 Qershor, 2024 at 12:21 pm
 • ID e pronës: MRE-50338
 • Çmimi: € 128,000
 • Sip. totale: 66 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Asim Vokshi, Brraka, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Artan Muderizi
 • Artan Muderizi
+355692040508