Shitet apartament 2+1, Kamez, 56,000 Euro

 • € 56,000
Bulevardi Berisha, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
Shitje

Shitet apartament 2+1, Kamez, 56,000 Euro

Bulevardi Berisha, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • € 56,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet Apartament 2+1+Blk, Kamez, 56.000 euro

 

•Tipologjia: 2+1

•Adresa: Rruga Berisha

•I mobiluar

•Kati 2

•Pallat ekzistues

•Siperfaqja 75m²

💶 56.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe prej 75m² dhe gjendet ne katin e 2 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte adaptuar ne 2+1 dhe organizohet ne korridorin shperndares, 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit me vete dhe tualeti. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:18 pm
 • ID e pronës: MRE-10097
 • Çmimi: € 56,000
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kamez/Paskuqan/Babrru
 • Adresa Bulevardi Berisha, Kamëz, Kamez, Tirana County, Central Albania, 1030, Albania
 • Qyteti Kamez
 • Zona Kamez

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509