Shitet Apartament 2+1, Materniteti i Ri, 85,000 Euro

 • € 85,000
Rruga Ethem Haxhiademi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Materniteti i Ri, 85,000 Euro

Rruga Ethem Haxhiademi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Materniteti i Ri, 85,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ethem Haxhi Beu

• Bosh

• Kati 5

• Pallat ekzistues

•Siperfaqe 75,6m²

•Gjendja: Për t’u rregulluar

💶 85,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 75,6m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte me dritare te reja dhe tarrace te re. Shitet bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 10 Korrik, 2023 at 11:40 am
 • ID e pronës: MRE-12719
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 75,6 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ethem Haxhiademi, Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Brryli

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509