Shitet Apartament 2+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 129,480 Euro.

 • € 129,480
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Rezidenca “Porcelani 3”, 129,480 Euro.
Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 129,480

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Rezidenca ”Porcelani 3”, 129,480 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa:  Rezidenca ”Porcelani 3”, prane Rtv Klan

• Kati 4

• Pallat i ri

💶 129,480 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 99.64 m², ndodhet në katin e 4 në një pallati te ri  prane  Rtv Klan, tek Rezidenca ”Porcelani 3”. Pallati eshte ne faze ndertimi. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet salloni ndenjes, ambienti gatimit ,2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Eshte i pozicionuar ne nje  zone shume te mire ne Tirane, me te gjitha facilitetet e nevojshme afer .

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 21 Dhjetor, 2023 në 1:09 pm Përditësuar 21 Dhjetor, 2023 at 1:09 pm
 • ID e pronës: MRE-23732
 • Çmimi: € 129,480
 • Sip. totale: 99 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Xhanfize Keko, Kinostudio, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127