Shitet Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, 140,000 Euro

 • € 140,000
Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1, Rruga Bardhyl, 140,000 Euro

Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 140,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina Shet, Apartament 2+1+2, Rruga Bardhyl, 140.000 euro

 

•Tipologjia: 2+1+2

•Adresa: Rruga Bardhyl

•I mobiluar

•Kati 4

•Pallat ekzistues

💶 140.000 Euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe prej 92m² dhe gjendet ne katin e 4 te nje pallati ekzistues. Ndodhet ne nje zone me cdo facilitet te nevojshem vetem 15 minuta ne kembe larg qendres se Tiranes.

 

Apartamenti eshte i mobiluar sipas projektit te arkitektit dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit dhe 2 tualete me dritare.

Eshte i gjithi i restauruar, i shtruar me parket cilesor, ka kondicioner, dritaret jane PVC me tre xhama dhe me grila persiane. Pajisjet jane te gjitha te importuara nga jashte, ka televizor ne te treja dhomat. Shitet i mobiluar i gjithi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:18 pm
 • ID e pronës: MRE-10037
 • Çmimi: € 140,000
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Rruga Bardhyl, Njësia Bashkiake Nr. 2, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509