Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl OSLO, 120000 Euro

 • € 120,000
Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet, Apartament 2+1, Rruga Bardhyl OSLO, 120000 Euro

Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 120,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 2+1 Rruga Bardhyl OSLO, 120000 Euro

Tipologjia 2+1
Adresa:KRYQEZIMI I Rruga Bardhyl
I mobiluar pjeserisht
Kati 1 Banim
Pallat Egzistues
Cmimi 120000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

SHITET apartamen 2+1, me një sipërfaqe prej83 m2 dhe gjendet në katin e 1 të një pallati egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, i rikonstruktuar ne menyre bashkekohore dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 30 Janar, 2024 në 11:41 am Përditësuar 30 Janar, 2024 at 11:41 am
 • ID e pronës: MRE-28351
 • Çmimi: € 120,000
 • Sip. totale: 83 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Kati: 2
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Bardhyl, Brryli, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258