Shitet Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar 88.000Euro

 • € 88,000
Xhamia Xhura, Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1, Shkolla e Bashkuar 88.000Euro

Xhamia Xhura, Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 88,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA jep per shitje  Apartament 2+1, PRANE XHAMIA XHURA  88000Euro

Tipologjia 2+1
Adresa: XHAMIA XHURA
Kati 4
Pallati egzistues

 

Informacion mbi pronen
Shitet Apartament 2+1, me një sipërfaqe prej 62m² dhe gjendet në katin e 4 të një pallat egzistues. Apartamenti ka organizim shume të mirë, ofrohet dhe përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridori, tualeti dhe ballkoni.Apartamenti esht rikonstruktuar totalisht tualete dritare dhe paisje inkaso

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 10:16 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 1:41 pm
 • ID e pronës: MRE-24798
 • Çmimi: € 88,000
 • Sip. totale: 62 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Stacioni Trenit/Rruga e Dibres/5 Maji/Medreseja
 • Kati: 4
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Xhamia Xhura, Rruga Belul Hatibi, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258