Shitet Apartament 2+1 tek Univers City Sip 84 m2 Cmimi 79800 euro

 • € 79,800
QTU - Qendra Tregtare Univers, Rruga Pandi Dardha, Zona industriale, Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1 tek Univers City Sip 84 m2 Cmimi 79800 euro

QTU - Qendra Tregtare Univers, Rruga Pandi Dardha, Zona industriale, Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • € 79,800

Përshkrimi

Agjensia Morina Shitet  Apartament 2+1 ne faze tulle tek Univers City Sip 84 m2 Cmimi 79800 euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Gryka e Kacanikut

Bosh

• Kati 4, me ashensor

• Pallat i ri

79800 euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Jepet apartament 2+1 ne katin e 4 te nje pallati te ri me siperfaqe 84m2 .

Ambienti eshte i organizuar nga 2 dhoma gjumi, kuzhina, dhe nje tualet.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

Detajet

Publikuar më 5 Shkurt, 2024 në 3:45 pm Përditësuar 5 Shkurt, 2024 at 3:46 pm
 • ID e pronës: MRE-29404
 • Çmimi: € 79,800
 • Sip. e pronës: 72 m²
 • Sip. totale: 84 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Rinas/Aeroporti, Vore
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa QTU - Qendra Tregtare Univers, Rruga Pandi Dardha, Zona industriale, Yrshek, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1000, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Valbona Tusha
 • Valbona Tusha
Whatsapp +355694010932