Shitet, Apartament 2+1, Tirana Golden Park, 140000 Euro

 • € 140,000
Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1, Tirana Golden Park, 140000 Euro
Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • € 140,000

Përshkrimi

PERSHKRIMI:

Agjensia Imobiliare MORINA shet Apartament 2+1+2, Kompleksi Grand Park 3, 140,000 Euro.

 • Tipologjia: 2+1+Blk
 • Adresa: Rruga Bedri Karapici, Pike Referimi: perball fabrikes Birra Tirana
 • bosh
 • Kati 3
 • Pallat i 2024 me ashensor
 • Sip.Bruto 111.08
  Sip. neto 95.92
 • Cmimi I Shitjes 140,000 Euro

 

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2+2 Blk, me siperfaqe prej 111m² dhe gjendet në katin e 5 të një pallati te ri me ashensor. Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe 2 ballkone. Shitet bosh.  Pallati pozicionohet ne nje zone shume te preferuar ne Tirane dhe ndodhet shume afer Unazes se Re.

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 18 Mars, 2024 në 10:51 am Përditësuar 18 Mars, 2024 at 10:52 am
 • ID e pronës: MRE-35582
 • Çmimi: € 140,000
 • Sip. totale: 111 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Viti i ndërtimit: 2024
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Yzberisht/Kombinat/Selite
 • Kati: 5
 • Ashensor: 2
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bedri Karapici, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1046, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Erjon Mustafaraj
 • Erjon Mustafaraj
+355694010934