Shitet Apartament 2+1, Univers City, 86736 Euro

 • € 86,736
Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1, Univers City, 86736 Euro
Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 86,736

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1, Univers City, 86736 Euro

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Bashkim Shkurti

• Kati 5

• Pallat i Ri

• Siperfaqe 90.45m²

💶 86736 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1 me siperfaqe 90.45m²  dhe ndodhet ne katin e 5 ne nje pallat te ri me ashensor tek Univers City. Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti .

Siperfaqe e brendshme : 79.19 m²

Siperfaqe e perbashket : 11.16m²

Siperfaqe totale : 90.45 m²

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 20 Janar, 2024 në 12:16 pm Përditësuar 20 Janar, 2024 at 12:16 pm
 • ID e pronës: MRE-26872
 • Çmimi: € 86,736
 • Sip. totale: 90.45 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Zone Periferike/Aeroport
 • Kati: 5
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Bashkim Shkurti, Shehu (Mëzez), Mëzez, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
MORINA 1
 • MORINA 1
+355694050127