Shitet apartament 2+1+2, Rruga Myslym Keta, 90,000 Euro

 • € 90,000
Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
Shitje Shitur
Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • € 90,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2, Rruga Myslym Keta, 90,000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2wc+Blk
• Adresa: Rruga Myslym Keta, 100 m nga Kafja Rremes
• e mobiluar
• Kati 6
• Pallat i ri me ashensor
• Siperfaqja 104m²
• 💶 90,000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:
Shitet apartament 2+1+2 wc+blk, me një sipërfaqe totale 104m² dhe ndodhet ne katin e 6 të një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti organizohet ne sallon ndenje, kendi i gatimit, 2 dhoma gjumi, korridor shpërndarës, 2 tualete dhe ballkoni. Apartamenti është i mobiluar me të gjitha kushtet, me termoizolim, me sistem ngrohje edhe dyshemeja, me dyer e dritare cilësore si dhe kondicioner në çdo dhomë. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9922
 • Çmimi: € 90,000
 • Sip. e pronës: 81 m²
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Myslym Keta, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1700, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Myslym Keta

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina