Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga Naim Frasheri, 148,000 Euro

 • € 148,000
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet, Apartament 2+1+2, Rruga Naim Frasheri, 148,000 Euro
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • € 148,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA shitet , Apartament 2+1 ,Rruga Naim Frasheri, 148,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Naim Frasheri

• Kati 5

• Pallat Egzistues

• 148,000 euro

 

Informacion mbi Pronën:

Shitet apartamen 2+1+2, me një sipërfaqe prej 123.2 m2 dhe gjendet në katin e 5 të një pallati . Apartamenti ka organizim shume të mirë, organizohet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhomat e gjumit, korridori, 2 tualete dhe dy ballkone.

 

 

Për informacione më të detajuara  na kontaktoni!

 

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 2 Korrik, 2024 në 2:44 pm Përditësuar 3 Korrik, 2024 at 11:16 am
 • ID e pronës: MRE-53991
 • Çmimi: € 148,000
 • Sip. totale: 123 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1014, Albania
 • Qyteti Tirane
 • Zona 21 Dhjetori/Rruga Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fjorel Agolli
 • Fjorel Agolli
+355694050121