Shitet apartament 2+1+2 wc + garazhd+ depo

 • € 175,000/I diskutueshëm
Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Shitur

Shitet apartament 2+1+2 wc + garazhd+ depo

Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 175,000/I diskutueshëm

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet apartament 2+1+2 wc + garazhd+ depo

• Adresa: Rruga Jordan Misja

• I mobiluar

• Kati 3 banim

• Kompleks i Ri

• 💶 175.000 euro për

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1+2 tualete dhe garazhd + depo në katin e nëndheshëm, me një sipërfaqe 101.7m² të apartamentit dhe 49.2 m² të garazhit dhe depos. Apartamenti gjendet në katin e 3 banim të një pallati te ri, pjesë e një kompleksi të sapo ndërtuar në rrugën Jordan Misja. Kompleksi ofron të gjitha shërbimet dhe me hapësira rekreative. Apartamenti ka organizim shume të mirë, eshtë i mobiluar me të gjitha kushtet, me sistem ngrohje dhe përbëhet nga dhoma e ndenjes, ambienti i gatimit,2 dhomat e gjumit, 2 tualete dhe ballkoni.

Apartamenti dhe garazhdi disponojnë hipotekë dhe me rivlerësim.

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 29 Korrik, 2023 at 9:13 am
 • ID e pronës: MRE-8185
 • Çmimi: € 175,000/I diskutueshëm
 • Sip. e pronës: 90.3 m²
 • Sip. totale: 101.3 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 49.2
 • Viti i ndërtimit: 2020
 • Lloji i pronës: Apartament, Garazhd
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Jordan Misja, Ish Stacioni i Trenit, Njësia Bashkiake Nr. 9, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Bulevardi i Ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544