Shitet apartament 2+1+2 wc Rruga e Kavajës 130.000 euro

 • € 130,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Okazion

Shitet apartament 2+1+2 wc Rruga e Kavajës 130.000 euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2wc+depo+Blk, Rruga e Kavajes, 130.000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2wc

• Adresa: Rruga e Kavajes prane Qendres Condor

• bosh

• Kati 4

•Pallat i ri me ashensor

•Siperfaqja bruto 106 m2

• 💶 130,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronen:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe totale 106 m2 dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shume te mire, perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, korridori, depo dhe ballkoni. Jepet bosh vetem me kundra bufe.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 23 Qershor, 2023 at 8:42 am
 • ID e pronës: MRE-9725
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. e pronës: 106 m²
 • Sip. totale: 106 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga e Kavajes

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Orlind Morina
 • Orlind Morina
Whatsapp +355692040544