SHITET Apartament 2+1+2+2Blk, prane Sheshit Selvia, 193,650 Euro

 • € 195,650
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje Oferta më e mirë

SHITET Apartament 2+1+2+2Blk, prane Sheshit Selvia, 193,650 Euro

Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 195,650

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2wc+2Blk, prane sheshit Selvia, 193,650 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+2

• Adresa: Rruga Riza Cerova

• Ne faze ndertimi

• Kati 2

•Siperfaqe bruto 129,1m²

•Siperfaqe neto 110m²

💶 193,650 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 129,1m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri ne faze ndertimi.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, shitet bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes me ballkon nga perendimi, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, 250 metra nga Sheshi Selvia dhe vetem 7 minuta ne kembe nga Sheshi Skenderbej.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Korrik, 2023 at 9:00 am
 • ID e pronës: MRE-14264
 • Çmimi: € 195,650
 • Sip. e pronës: 110 m²
 • Sip. totale: 129,1 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Sheshi Selvia

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509