Shitet Apartament 2+1+2+blk, Ali Demi, 151000 Euro

 • € 151,000
Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+blk, Ali Demi, 151000 Euro

Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • € 151,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+Blk, Ali Demi, 151,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Ali Demi, prane Credins

• Kati 4

• Pallat i ri

•Siperfaqe 105,5m²

💶 151,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 105,5m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor, pjese e nje kompleksi te ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti me dritare dhe ballkoni.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Tetor, 2023 at 10:58 am
 • ID e pronës: MRE-18701
 • Çmimi: € 151,000
 • Sip. totale: 105,5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ali Demi/Tregu Elektrik
 • Adresa Rruga Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1001, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509