Shitet Apartament 2+1+2Blk, Astir, 118,000 Euro

 • € 118,000
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1+2Blk, Astir, 118,000 Euro

Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 118,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2Blk, Astir, 118,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Mikel Maruli, prane Bohem

• Bosh

• Kati 7

• Pallat i ri

• Sipërfaqe bruto 125m²

• Sipërfaqe Neto 114m²

• 118,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 125m², ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, kuzhina me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone. Orientimi Jug-Lindje-Perendim.

 

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 19 Korrik, 2023 at 8:12 am
 • ID e pronës: MRE-14115
 • Çmimi: € 118,000
 • Sip. e pronës: 114 m²
 • Sip. totale: 125 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Kashar
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509