Shitet Apartament 2+1+2Blk, Astir, 95,000 Euro

 • € 95,000
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 95,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2Blk, Astir, 95,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Mikel Maruli

• Bosh

• Kati 7

• Pallat i ri

• Sipërfaqe 123m²

• Cmimi 770 Euro/m²

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 123m², ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, kuzhina me vete, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

 • ID e pronës: MRE-11077
 • Çmimi: € 95,000
 • Sip. totale: 123 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje

Detaje shtesë

 • Ballkone: 2
 • Adresa Rruga Mikel Maruli, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku