Shitet Apartament 2+1+2+blk, Fresku, 94,500 Euro

 • € 94,500
Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+blk, Fresku, 94,500 Euro

Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 94,500

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+blk, Fresk, 94,500 Euro.

 

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga e Teleferikut

• Kati 4

•Pallat i ri, me ashensor

•Siperfaqe 105 m²

💶 94,500 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 105m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet i mobiluar.

 

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me akses te linjes se urbanit per ne Qender.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Shtator, 2023 at 1:33 pm
 • ID e pronës: MRE-17052
 • Çmimi: € 94,500
 • Sip. totale: 105 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Muhamed Deliu, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Fresku/Linze

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509