Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Porcelan, 129,700 Euro

 • € 129,700
Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+Blk, Porcelan, 129,700 Euro

Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 129,700

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2+Blk, Porcelan, 129,700 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+2+blk

• Adresa: Rruga Kokonozeve

• Kati 8

• Pallat i ri ne ndertim

• Sipërfaqe Bruto 108,09m²

• Sipërfaqe Neto 95,06m²

💶 129,700 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Bllk, me siperfaqe 108,09m², ndodhet në katin e 8 në një pallati ne ndertim ne zonen e Porcelanit perballe UET.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni ndenjes, ambienti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni.

Pallati eshte ne faze ndertimi. Eshte i pozicionuar ne nje zone shume te mire ne Tirane.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 24 Janar, 2024 në 5:07 pm Përditësuar 24 Janar, 2024 at 5:07 pm
 • ID e pronës: MRE-27493
 • Çmimi: € 129,700
 • Sip. totale: 108,09 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 8
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kokonozeve, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509