Shitet apartament 2+1+2Blk, Rr. Riza Cerova, 102,300 Euro 

 • € 102,300
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje
Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 102,300

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2Blk, Rr. Riza Cerova, 102,300 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+2Blk

• Adresa: Rruga Riza Cerova

• Bosh

• Kati 2

•Pallat i ri

•Siperfaqja bruto 93m²

•Siperfaqja neto 86.3m²

• 💶 102.300 euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 93m² dhe ndodhet ne katin e 2 të një pallati te ri.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 2 ballkone.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Megina-Real Estate Agent

Detajet

 • ID e pronës: MRE-9496
 • Çmimi: € 102,300
 • Sip. e pronës: 86.3 m²
 • Sip. totale: 93 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Riza Cerova, Medreseja, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Rruga Bardhyl

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku