Shitet Apartament 2+1+2Blk, Shkolla e Kuqe, 175000 Euro

 • € 175,000
Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1+2Blk, Shkolla e Kuqe, 175000 Euro

Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • € 175,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2Blk, Shkolla e Kuqe, 175,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Qemal Stafa

• Ne faze ndertimi

• Kati 7

•Siperfaqe 104m²

💶 175,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 104m² dhe ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri ne faze ndertimi.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt, shitet bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi me ballkone nga lindja, dhoma e ndjenjes me ballkon nga perendimi, ambieni i gatimit dhe tualeti.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme, vetem 7 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes dhe 5 minuta ne kembe nga Pazari i Ri.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 12 Korrik, 2023 at 8:34 am
 • ID e pronës: MRE-13537
 • Çmimi: € 175,000
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Qemal Stafa, Selvia, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1002, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509