Shitet Apartament 2+1+2Blk, Shkolla E Kuqe, 178000 Euro

 • € 178,000
Shkolla 9-vjeçare
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2Blk, Shkolla E Kuqe, 178000 Euro

Shkolla 9-vjeçare
 • € 178,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2Blk, Shkolla e Kuqe, 178,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Qemal Stafa

• Kati 4

•Sip 118 m bruto

•Sip 105 m neto

💶 178,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 118m² dhe ndodhet në katin e 4 në një pallat te ri me ashensor.Pamje jug-lindje

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt,perbehet nga 2 dhoma gjumi me ballkone nga lindja, dhoma e ndjenjes me ballkon nga perendimi, ambieni i gatimit dhe tualeti.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme, vetem 7 minuta ne kembe nga qendra e Tiranes dhe 5 minuta ne kembe nga Pazari i Ri.Pamje jug-lindje

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 8 Janar, 2024 në 10:24 am Përditësuar 29 Janar, 2024 at 1:39 pm
 • ID e pronës: MRE-24817
 • Çmimi: € 178,000
 • Sip. totale: 118 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Viti i ndërtimit: 2018
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Ministria e Jashtme/Pazari I Ri
 • Kati: 4
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Shkolla 9-vjeçare
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258