Shitet apartament 2+1+2+Blk, te Materniteti i Ri, 127,000 Euro

 • € 127,000
Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
Shitje Shitur

Shitet apartament 2+1+2+Blk, te Materniteti i Ri, 127,000 Euro

Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • € 127,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 2+1+2banjo+2Blk, te Materniteti i Ri, 127.000 euro

 

•Tipologjia: 2+1+2

•Adresa: Bulevardi Bajram Curri

•Pjeserisht i mobiluar

•Kati 6

•Pallat i ri me ashensor

💶 127.000 euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe prej 104m2 dhe gjendet ne katin e 6 te ne nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe organizohet ne korridorin shperndares, 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 tualete dhe 2 ballkone. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor dhe rivleresim.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:17 pm
 • ID e pronës: MRE-10435
 • Çmimi: € 127,000
 • Sip. totale: 104 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl
 • Adresa Bulevardi Bajram Curri, Njësia Bashkiake Nr. 1, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1010, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Materniteti i ri

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509