Shitet Apartament 2+1+2+blk, Tregu Ushqimor prane pallatit me shigjeta, 145000 Euro

 • € 145,000
Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+blk, Tregu Ushqimor prane pallatit me shigjeta, 145000 Euro

Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • € 145,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2wc+Blk, Tregu Ushqimor, 145,000 Euro i diskutueshem

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Hamdi Pepo, te Qyteti i Nxenesve prane Tregut Ushqimor

• Kati 7

•Pallat i ri i sapondertuar

•Siperfaqe bruto 121,63m²

•Siperfaqe neto 102,86m²

💶 145000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 121,63m² dhe ndodhet në katin e 7 në një pallat te ri te sapondertuar.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni.

Pallati eshte me ndertim cilesor, i termoizoluar, me sistem kapot. Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 27 Korrik, 2023 at 1:57 pm
 • ID e pronës: MRE-14749
 • Çmimi: € 145,000
 • Sip. e pronës: 102,86 m²
 • Sip. totale: 121,63 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Hamdi Pepo, Ish Fusha e Druve, Njësia Bashkiake Nr. 6, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1052, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Rruga Hamdi Pepo

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509