Shitet Apartament 2+1+2+blk, Zona Oxhakut, 128500 Euro

 • € 125,000
Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2+blk, Zona Oxhakut, 128500 Euro

Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 125,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2wc+Blk, Oxhaku, 125,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Kujtim Laro

• Kati 3

•Pallat i ri ne ndertim

•Siperfaqe 107,15m²

💶 125,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 107,15m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri ne faze ndertimi.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni. Orientimi nga Lindja.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara, shume prane Qendres Spitalore QSUT, Pediatrise etj, 5 minuta nga Rruga Bardhyl dhe 2 minuta nga Rruga E Porcelanit.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 31 Gusht, 2023 at 8:42 am
 • ID e pronës: MRE-14745
 • Çmimi: € 125,000
 • Sip. e pronës: 93,13 m²
 • Sip. totale: 107,15 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Kujtim Laro, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Oxhaku

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509