Shitet Apartament 2+1+2WC+A+Blk, Kompleksi ASL, 240000 Euro

 • € 240,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+2WC+A+Blk, Kompleksi ASL, 240000 Euro

Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • € 240,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+2WC+A+Blk, Kompleksi ASL, 240000 Euro

• Tipologjia: 2+1+2WC+A+Blk

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastierit

• Kati 10 i fundit

• Pallat me ashensor

• Viti ndertimit 2022

• Siperfaqja totale 132.71m²

💶 240,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+2WC+A , me siperfaqe te brendshme 115.4m² , siperfaqe te perbashket 17.31dhe ndodhet në katin e 10 në një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, 2 dhoma gjumi, ku njera nga dhomat e gjumit ka nje dhome te vogel qe mund te shfrytezohet si garderobe, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit,2  tualete dhe ballkoni. Eshte totalisht e investuar me punime mjaft cilsore. Orientimi i apartamentit eshte nga perendimi.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 26 Dhjetor, 2023 në 1:22 pm Përditësuar 16 Janar, 2024 at 9:26 am
 • ID e pronës: MRE-24013
 • Çmimi: € 240,000
 • Sip. totale: 115,4 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 10
 • Ashensor: 1
 • Mobilimi: Pjeserisht e mobiluar
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1015, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521