Shitet Apartament 2+1+A+Blk, Ali Demi, 85,000 Euro.

 • € 85,000
Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+A+Blk, Ali Demi, 85,000 Euro.

Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+A+Blk. Ali Demi, 85,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+A

• Adresa: Rruga Ali Demi, Prane Credins Bank.

• Bosh

• Kati 5

• Pallat ekzistues

•Siperfaqe: 80 m²

•Gjendja: e sapo investuar

💶 85,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+A, me siperfaqe 80 m² dhe ndodhet në katin 5 në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte i sapo rikonstruktuar totalisht dhe i shtrruar me parket. Shitet bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambienti gatimit më vete, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Korrik, 2023 at 9:26 am
 • ID e pronës: MRE-13621
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Ali Demi, Njësia Bashkiake Nr. 1, Shkozë, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona Ali Demi

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509