Shitet Apartament 2+1+A+Blk, VARRI I BAMIT, 85000 Euro

 • € 85,000
Rruga Marie Logoreci, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+A+Blk, VARRI I BAMIT, 85000 Euro

Rruga Marie Logoreci, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • € 85,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+blk, Rruga Marie Logoreci, 85,000 Euro.

 

• Tipologjia: 1+1+Blk

• Adresa: Rruga Marie Logoreci OXHAK

• Kati 5

• Pallat Ekzistues

• Siperfaqe 75m²

💶 85,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 75m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar bosh dhe i rikonstrukuat .

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 20 Nëntor, 2023 at 3:18 pm
 • ID e pronës: MRE-20778
 • Çmimi: € 85,000
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Brryli/Rruga Bardhyl, Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Marie Logoreci, Varri i Bamit, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1004, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Dejvi Hoxha
 • Dejvi Hoxha
Whatsapp +355692040258