Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 108000 Euro

 • € 108,000
Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 108000 Euro

Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 108,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, 21 Dhjetori, 108,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga e Kavajës, prane Auto Kadiu

• Kati 3

•Pallat ekzistues

•Siperfaqe 60m²

💶 108,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 60m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni i mbyllur me vetrate. Shitet bosh dhe totalisht e rikonstruktuar.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, ndodhet prane kryqezimit te 21 dhjetorit.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 11 Gusht, 2023 at 10:20 am
 • ID e pronës: MRE-15308
 • Çmimi: € 108,000
 • Sip. totale: 60 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga e Kavajës, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509