Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 118.000 euro.

 • € 118,000
Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 118.000 euro.

Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 118,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare Morina shet apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 118.000 euro.

 

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Naim Frasheri

• Kati 5 (i fundit)

• Pallat ekzistues

• Sipërfaqja 78.3m²

💶 118.000 Euro

 

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+blk, me siperfaqe 78.3m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallati ekzistues.

Apartamenti ka organizim shume te mire dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 1 tualet dhe ballkoni. Te gjitha ambjentet jane te ndricuara me drite natyrale. I orientuar Lindje-Jug-Perendimi. Disponon dokumentacion te rregullt pronesie.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi me sherbime te shumellojshme, shume prane kryqezimit te 21 Dhjetorit.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 28 Nëntor, 2023 në 4:47 pm Përditësuar 10 Janar, 2024 at 11:11 am
 • ID e pronës: MRE-21646
 • Çmimi: € 118,000
 • Sip. totale: 78.3 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Kati: 5
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Naim Frashëri, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509