Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 137,000 Euro

 • € 137,000
Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 137,000 Euro

Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 137,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, 21 Dhjetori, 137,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Mozaiku i Tiranes, Rruga Sander Prosi

• Bosh

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 85m²

💶 137,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 85m² dhe ndodhet në katin e 3 në një pallat ekzistues.

Apartamenti ka organizim te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara me kontakoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Shtator, 2023 at 8:39 am
 • ID e pronës: MRE-16953
 • Çmimi: € 137,000
 • Sip. totale: 85 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Sandër Prosi, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509