Shitet apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 155,000 Euro

 • € 155,000
Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
Shitje

Shitet apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 155,000 Euro

Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • € 155,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, 21 Dhjetori, 155.000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Muhamet Gjollesha

• I mobiluar

• Kati 2

• Pallat ekzistues

💶 155.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 75m², ndodhet në katin e 2 në një pallat ekzistues te mirembajtur dhe me sistem kapot. Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte i mobiluar me cdo gje te re dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni. Eshte i investuar dhe arreduar ne menyre bashkekohore. Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:34 pm
 • ID e pronës: MRE-10851
 • Çmimi: € 155,000
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: 21 Dhjetori/Rruga Kavajes
 • Adresa Rruga Muhamet Gjollesha, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1023, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Muhamet Gjollesha

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509