Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 160000 Euro

 • € 160,000
Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, 21 Dhjetori, 160000 Euro

Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, 21 Dhjetori, 160,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Shefqet Musaraj

• Kati 8

•Pallat i ri

•Siperfaqe bruto 100m²

•Siperfaqe neto 88m²

💶 160,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 100m² dhe ndodhet në katin e 8 (jo i fundit) në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni i mbyllur me vetrate. Shitet bosh.

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, ndodhet prane kryqezimit te 21 dhjetorit dhe kryeqezimit te Vasil Shantos.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Gusht, 2023 at 10:54 am
 • ID e pronës: MRE-15187
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 100 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Shefqet Musaraj, 21 Dhjetori, Njësia Bashkiake Nr. 7, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1026, Albania
 • Qyteti tirana
 • Zona 21 Dhjetori

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509