Shitet Apartament 2+1+Blk, Astir, 105,000 Euro

 • € 105,000
Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
Shitje

Shitet Apartament 2+1+Blk, Astir, 105,000 Euro

Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • € 105,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Astir, 105,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Loni Ligori

• Bosh

• Kati 2

• Pallat i ri

💶 105.000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 110m², ndodhet në katin e 2 në një pallati te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte totalisht i investuar. Shitet bosh vetem me kundrabufe dhe perbehet nga korridori shperndares, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 13 Qershor, 2023 at 2:40 pm
 • ID e pronës: MRE-11899
 • Çmimi: € 105,000
 • Sip. totale: 110 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Loni Ligori, Astir, Kashar, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1051, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Astir

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509