Shitet Apartament 2+1+Blk, Fiori di Bosco, 152,000 Euro

 • € 152,000
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Ofertë e shkurtër

Shitet Apartament 2+1+Blk, Fiori di Bosco, 152,000 Euro

Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 152,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Fiori di Bosco, 152,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Don Bosko

• bosh

• Kati 2 banim

•Pallat i ri

•Siperfaqja 95.5m²

• 💶 152,000 Euro

 

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 95.5m² dhe ndodhet ne katin e 2 banim tek kompleksi Fiori Di Bosco.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 ualete dhe ballkoni. Shitet bosh, me punime te brendshme te mbaruara. Orientimi Lindje me pamje nga kompleksi. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Perfshihet ne cmim pervec vleres se apartamentit dhe hipoteka, kontrata e shitjes, kontratat uje+drita, administrimi viti 1.

 

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 24 Nëntor, 2023 at 2:19 pm
 • ID e pronës: MRE-9790
 • Çmimi: € 152,000
 • Sip. e pronës: 86 m²
 • Sip. totale: 95.5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509