Shitet Apartament 2+1+Blk, Fiori Di Bosco, 166,000 Euro

 • € 166,000
Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
Shitje Ofertë e shkurtër

Shitet Apartament 2+1+Blk, Fiori Di Bosco, 166,000 Euro

Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • € 166,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Fiori di Bosco, 166,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Don Bosko

• bosh

• Kati 7 banim

•Pallat i ri

•Siperfaqja 104.8m²

• 💶 166,000 Euro

✨ Informacion mbi Pronën:

Shitet apartament 2+1, me një sipërfaqe totale 104.8m² dhe ndodhet ne katin e 7 banim te Fiori Di Bosco.

Apartamenti ka organizim shumë të mirë, përbëhet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete dhe ballkoni. Shitet bosh, me punime te brendshme te mbaruara. Orientimi Jug Perendim. Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

Perfshihet ne cmim pervec vleres se apartamentit dhe hipoteka, kontrata e shitjes, kontratat uje+drita, administrimi viti 1

Për informacione më të detajuara mos hezitoni të na kontaktoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:19 pm
 • ID e pronës: MRE-9786
 • Çmimi: € 166,000
 • Sip. e pronës: 94.3 m²
 • Sip. totale: 104.8 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 2
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Don Bosko
 • Adresa Rruga Don Bosko, Don Bosko, Njësia Bashkiake Nr. 11, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1016, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Don Bosko

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509