Shitet Apartament 2+1+blk, Fresk, 87,000 Euro

 • € 87,000
Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Fresk, 87,000 Euro

Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • € 87,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Fresk, 87,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Sotir Caci

• Bosh ose i mobiluar

• Kati 6

• Pallat i ri

• Siperfaqe bruto 102.5m²

• Sipërfaqe neto 90m²

💶 87,000 Euro i mobiluar ose 85,000 Euro bosh

• Hipoteke karabinaje

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 102.5m² dhe ndodhet në katin e 6 në një pallat te ri me ashensor.

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 dhoma gjumit, tualeti dhe ballkoni.

Disponon nje depo 4m² me lartesi 4m dhe depozite uji 1000 Litra.

Mundesi vendparkimi me qira ose per te blere.

Per informacione me te detajuara me kontakoni!

 

© MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 3 Shtator, 2023 at 9:39 am
 • ID e pronës: MRE-16350
 • Çmimi: € 87,000
 • Sip. totale: 102,5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Sotir Caci, Fresku, Dajt, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1040, Albania
 • Qyteti Tiranë
 • Zona Fresk

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509