Shitet APARTAMENT 2+1+Blk+ GARAZH, Komuna e Parisit, 210,000 Euro

 • € 210,000
Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
Shitje

Shitet APARTAMENT 2+1+Blk+ GARAZH, Komuna e Parisit, 210,000 Euro

Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • € 210,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet APARTAMENT 2+1+Blk+GARAZH, Komuna e Parisit, 210,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Bilal Golemi

• I mobiluar

• Kati 3

• Pallat i ri

• Garazh Kati 1

💶 210,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1+Blk, me siperfaqe 112,5m², ndodhet në katin e 3 në një pallat te ri me ashensor. Bashke me apartamentin shitet dhe garazh me dokumentacion te rregullt i pozicionuar ne katin e pare te pallatit me siperfaqe 25,6m².

Apartamenti ka organizim shumë te mire dhe perbehet nga dhoma e ndjenjes, ambienti i gatitmit, 2 dhoma gjumi, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar teresisht.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 21 Qershor, 2023 at 1:23 pm
 • ID e pronës: MRE-11868
 • Çmimi: € 210,000
 • Sip. totale: 112,5 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Garazh: 1
 • Madhësia e garazhit: 25,6
 • Lloji i pronës: Apartament, Garazhd
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Bilal Golemi, Ish Zdruktharia, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1060, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komuna e Parisit

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509