Shitet Apartament 2+1+Blk, Ish Restorant Durresi, 115,000 Euro

 • € 115,000
Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+Blk, Ish Restorant Durresi, 115,000 Euro

Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • € 115,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Ish Restorant Durresi, 115,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1

• Adresa: Rruga Ferit Xhajko

• Bosh

• Kati 2

• Pallat ekzistues

💶 115.000 Euro

 

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 80m², ndodhet në katin e 2 në një pallat ekzistues. Apartamenti ka organizim shumë te mire, eshte totalisht i investuar. Shitet bosh dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes bashke ne kuzhinen, tualeti dhe ballkoni.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 8 Qershor, 2023 at 7:58 am
 • ID e pronës: MRE-11753
 • Çmimi: € 115,000
 • Sip. totale: 80 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Adresa Rruga Ferit Xhajko, Ish-Uzina Dinamo, Njësia Bashkiake Nr. 8, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1005, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Restorant Durresi

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509