Shitet Apartament 2+1+blk, Kodra e Diellit, 130000 Euro

 • € 130,000
Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+blk, Kodra e Diellit, 130000 Euro

Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • € 130,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+Blk, Kodra e Diellit, 130,000 Euro.

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Kodra e Diellit

• Kati 1 banim

• Pallat i ri

• Siperfaqe 92m²

💶 130,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 92m² dhe ndodhet në katin e 2 në një pallat te ri.

Apartamenti ka organizim shumë te mire me kurbature te rregullt dhe perbehet nga 2 dhoma gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni.

 

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone banimi te qete, me infrastrukture sherbimesh te shumellojshme.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 17 Tetor, 2023 at 1:43 pm
 • ID e pronës: MRE-18577
 • Çmimi: € 130,000
 • Sip. totale: 92 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Kodra e Diellit
 • Adresa Rruga Kodra e Diellit, Kodra e Diellit 1, Lagjja e Vjetër (Selita e Vogël), Farkë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1045, Albania
 • Qyteti Farkë

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509