Shitet apartament 2+1+Blk, Komuna e Parisit, 165,000 Euro

 • € 165,000
Rruga Haxhi Kika, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet apartament 2+1+Blk, Komuna e Parisit, 165,000 Euro

Rruga Haxhi Kika, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • € 165,000

Përshkrimi

Agjencia Imobiliare MORINA Shet, Apartament 2+1+2+Blk , Komuna e Parisit, 165.000 euro

 

•Tipologjia: 2+1+2+Blk

•Adresa: Rruga Anton Lufi, prane Kika 2

•Pjeserisht i mobiluar

•Kati 8

•Pallat i ri me ashensor

💶 165.000 euro

 

✨ Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me nje siperfaqe prej 103m2 dhe gjendet ne katin e 8 te ne nje pallati te ri me ashensor.

Apartamenti eshte pjeserisht i mobiluar dhe organizohet ne 2 dhoma gjumi, salloni i ndenjes, ambienti i gatimit, 2 tualete dhe ballkoni.

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni.

 

©MORINA REAL ESTATE

👩🏻‍💼 Megina-Real Estate Agent

Detajet

Përditësuar 9 Tetor, 2023 at 4:26 pm
 • ID e pronës: MRE-10431
 • Çmimi: € 165,000
 • Sip. totale: 103 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Komuna e Parisit
 • Adresa Rruga Haxhi Kika, Komuna e Parisit, Njësia Bashkiake Nr. 5, Tiranë, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 0001, Albania
 • Qyteti Tirana Municipality
 • Zona Komune

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
Whatsapp +355692040509