Shitet Apartament 2+1+blk, Oxhaku, 129,000 Euro

 • € 129,000
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë
Shitet Apartament 2+1+blk, Oxhaku, 129,000 Euro
Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 129,000

Përshkrimi

Agjencia Morina Shet Apartament 2+1+blk, Oxhaku, 129,000 Euro

 

• Tipologjia: 2+1+blk

• Adresa: Rruga Kongresi i Manastirit

• Bosh

• Kati 3

• Pallat ekzistues

• Siperfaqe 75m²

• Cmimi 129,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

Shitet Apartament 2+1 me siperfaqe prej 75m², i cili ndodhet ne katin e 3 te nje pallati ekzistues.

Apartamenti eshte i organizuar ne sallon ndenje, ambient gatimi, korridori, 2 dhoma gjumi, tualeti me dritare dhe ballkoni. Shitet bosh.

Eshte i sapo restauruar me punime cilesore.

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Ndodhet ne nje zone shume te mire, me te gjitha facilitetet e nevojshme.

 

Per informacione me te detajuara na kontaktoni.

 

© Megina- MORINA REAL ESTAT

Detajet

Publikuar më 11 Mars, 2024 në 10:10 am Përditësuar 11 Mars, 2024 at 10:10 am
 • ID e pronës: MRE-34449
 • Çmimi: € 129,000
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 3
 • Mobilimi: Boshe
 • Adresa Rruga Kongresi i Manastirit, Shkolla e Bashkuar, Njësia Bashkiake Nr. 4, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Veçoritë

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Megina Baku
 • Megina Baku
+355692040509