Shitet Apartament 2+1+Blk, Oxhaku, 80000 Euro

 • € 80,000
Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+Blk, Oxhaku, 80000 Euro

Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 80,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+blk, Oxhaku, 80000 Euro.

 

 

 

• Tipologjia: 2+1+Blk

 

• Adresa: OXHAKU

 

• Kati 5

 

• Pallat Ekzistues

 

• Siperfaqe 75m²

 

💶 85,000 Euro

 

✨Informacione rreth prones:

 

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 75m² dhe ndodhet në katin e 5 në një pallat ekzistues.

 

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhome gjumi, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti dhe ballkoni. Shitet i mobiluar bosh dhe i rikonstrukuat .

 

Disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.

 

Vendndodhja e pallatit eshte ne nje zone shume te mire, me shumellojshmeri sherbimesh te ofruara.

 

 

 

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

 

 

 

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Publikuar më 12 Shkurt, 2024 në 4:30 pm Përditësuar 12 Shkurt, 2024 at 4:30 pm
 • ID e pronës: MRE-30525
 • Çmimi: € 80,000
 • Sip. totale: 75 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Kati: 5
 • Mobilimi: E mobiluar
 • Adresa Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti Tirane

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Kejsi Zajaku
 • Kejsi Zajaku
Whatsapp +355692040521