Shitet Apartament 2+1+Blk, Porcelan, Rruga Marije Kraja, 160,000 Euro

 • € 160,000
Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
Shitje Oferta më e mirë

Shitet Apartament 2+1+Blk, Porcelan, Rruga Marije Kraja, 160,000 Euro

Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • € 160,000

Përshkrimi

Agjencia Morina shet apartament 2+1+blk, Rruga Marije Kraja, 160,000 Euro.

• Tipologjia: 2+1+Blk

• Adresa: Rruga Marije Kraja,Porcelan

• Kati 3

•Siperfaqe 150 m²

160,000 Euro

Informacione rreth prones:

Shitet apartament 2+1, me siperfaqe 150 m² dhe ndodhet në katin e 3 te nje Godine 3-Kateshe Banimi.

Apartamenti ka organizim shumë te mire, perbehet nga 2 dhoma gjumi, korridori shperndares, dhoma e ndjenjes, ambieni i gatimit, tualeti,ballkoni dhe gjithashtu ka edhe nje verande te madhe ne tarace e cila eshte pjese e apartamentit edhe ne kartelen e pasurise. Shitet i mobiluar si ne foto.

Apartamenti disponon dokumentacion te rregullt hipotekor (Hipoteke Apartament).

Per informacione me te detajuara mos hezitoni te na kontaktoni!

©MORINA REAL ESTATE

Detajet

Përditësuar 16 Tetor, 2023 at 11:10 am
 • ID e pronës: MRE-18428
 • Çmimi: € 160,000
 • Sip. totale: 150 m²
 • Dhoma gjumi: 2
 • Banjo: 1
 • Lloji i pronës: Apartament
 • Statusi i pronës : Shitje
 • Të gjitha zonat: Spitali QSUT/Xhamllik/Kinostudio
 • Adresa Rruga Marie Kraja, Oxhaku, Njësia Bashkiake Nr. 3, Tirana, Tirana Municipality, Tirana County, Central Albania, 1007, Albania
 • Qyteti tirana

Prona të ngjashme

Krahaso pronat

Krahaso
Fatma Murrizi
 • Fatma Murrizi
Whatsapp +355692040256